Ã–VRIGT / Diverse / Fat 6104481

nr 610 4481

Fat

Mässing, lövformat, Design: Josef Frank, Firma Svenskt Tenn, formgivet på 1930-talets andra hälft, längd: 20, Ostämplat

Utrop:

700 kr

Såld:

700 kr

måndag 16 november 2009
kl 18:20:33

16/11 18:15:33 1      Vinnande bud